Jen kvalita boduje

Pokud si dnes někdo usmyslí, že bude něco tisknout, je na tom v některých ohledech lépe a v jiných hůře než jeho předchůdci.

Výhodou dnešních dob je především to, že

– máme k dispozici daleko kvalitnější tiskařskou techniku

– máme na výběr z mnoha různých typů papíru

– nabízí se nám i celá řada typů barev, jež lze k tištění použít

– a to vše je dostupné každému.
barevný inkoust

A nevýhody? Přesněji nevýhoda? Vlastně přesně to, co je i výhodou. Protože díky tomu, že může tisknout kdekdo, vznikla značná konkurence, v níž je stále těžší se prosadit. A proto je přímo nezbytné sázet na stále větší kvalitu tisku. Protože jenom to, co je dokonale zvládnuté, dává naději, že se to v záplavě jiných výtisků dokáže prosadit, že to neunikne pozornosti publika, respektive že nad tím lidé neohrnou nos a nehodí to do koše dříve, než se začnou vůbec zajímat o to, co je jim tu sdělováno. Což je sice smutné, ale je to prostě tak.

Aby se ale zdařil dokonalý výtisk, je potřeba vědět, jak na to, a zařídit se podle toho. Neboť pouhá něčí touha po dokonalosti vůbec nezaručuje, že jí bude automaticky i dosaženo.

Aby se tisk zdařil, musí mít tiskař kvalitní tiskárnu, papír odpovídající kvality, a také špičkovou náplň do tiskárny. To všechno tu totiž hraje svoji nezpochybnitelnou roli, bez ničeho z toho se nejde obejít.
litery k tisku

A proto lidé stále častěji sázejí na kvalitní náplně do tiskáren Canon 541. Protože jen takové originální či kompatibilní náplně od renomovaných výrobců zaručují, že bude jimi vytvořené dílo dokonalé. A navíc skýtají i záruku toho, že vydrží déle než druhořadé náplně pochybného původu, a že budou šetrnější k tiskárně, v níž budou použity, že garantují její delší životnost.

A proto byste měli na dobré náplně – lhostejno zda inkousty, tonery nebo cartridge – sázet i vy. Protože jen s těmi máte naději, že se vaše výtisky setkají s kladnou odezvou. Která hraje v dnešní době klíčovou roli. Bez kvality nebude úspěchu nikdy dosaženo.